CENTRALNA SZKOLA NURKOWANIA I FREEDIVINGU STAROGARD GDAŃSKI

DARMOWY PODRĘCZNIK DO NAUKI NURKOWANIA

​

Aplikacja, którą powinieneś mieć zawsze pod ręką !! Dzięki niej nigdy nie zgubisz plastikowych certyfikatów nurkowych oraz podręcznika do nauki nurkowania.

Uwaga !! Jeśli właśnie rozpoczynasz swoją przygodę z nurkowaniem dzięki aplikacji Everything Diving możesz za darmo rozpocząć naukę teorii nurkowania.

Aby korzystać z darmowego podręcznika do nauki nurkowania musisz wykonać kilka czynności.

W pierwszej kolejności zainstaluj darmową aplikację używając ITunes lub Google Play. Po zainstalowaniu aplikacji na smartphone lub tablet wejdź na stronę www.divessi.com i stwórz swój profil. Otrzymane w ten sposób hasło i login wprowadź logując się do aplikacji i korzystaj do woli z darmowego podręcznika do nauki nurkowania.

Pierwsze trzy darmowe działy podręcznika "Scuba Diver" dotyczy budowy i zasad używania sprzętu nurkowego oraz teorii nurkowania.

Jeśli chcesz rozszerzyć podręcznik "Scuba Diver" do pełnego podręcznika kursu "Open Water Diver" skontaktuj się z nami. Płacąc zaliczkę na szkolenie OWD odblokujemy Ci pełen podręcznik.

Multimedialny podręcznik jest przepełniony filmami i animacjami, aby lepiej wytłumaczyć działanie sprzętu oraz zjawiska jakie panują pod wodą. Gorąco polecamy !!

Everything Diving to nowa aplikacja SSI. Bezpłatna, łatwa do instalacji, intuicyjna oraz wyposażona we wszystko, czego nurek potrzebuje w domu oraz podczas podróży:

​

    •    Twoje certyfikaty w jednym miejscu

    •    Podręczniki do samodzielnej nauki

    •    Logbook nurkowy

    •    Znaki nurkowe

    •    Tabele nurkowe

    •    i inne

​

Kliknij poniżej i ściągnij aplikację na swój Smartphone lub Tablet

KURSY NURKOWE

KURSY FREEDIVING

KURSY INSTRUKTORSKIE

INFO

O NAS

Copyright © 2016  - nurkowanie Starogard Gdański. All rights reserved.