CENTRALNA SZKOLA NURKOWANIA I FREEDIVINGU STAROGARD GDAŃSKI

Kurs Nurkowania Głębokiego

Głębokość przyciąga wielu nurków. Tak naprawdę, krótko po szkoleniu podstawowym każdego korci, aby zanurzyć się troszkę głębiej :) Do głębokości 18metrów można odwiedzić wiele interesujących miejsc, ale jeszcze więcej można zobaczyć nurkując na 30 m :-) Uprawnienia Deep Diver obecnie pożądane są przy większości wyjazdów nurkowych jakie organizujemy. Zapisz się na szkolenie i powiększ zakres swoich możliwości !!!

Na szkoleniu Głębokiego Nurkowania nauczysz się właściwego planowania nurkowania pod względem gazu i procedur nurkowych. Dowiesz się jak twój organizm reaguje na azot pod podwyższonym ciśnieniem oraz otrzymasz sporą dawkę wiedzy! Wszystko po to aby kolejne nurkowania w przedziale 18-30 m były dla ciebie bezpieczne i przyniosły ci mnóstwo frajdy :-) Szkolenie proponujemy wszystkim miłośnikom nurkowania !!

Certyfikat Deep Diving jest wymagany przy większości organizowanych wyjazdów nurkowych. Warto go posiadać!

Szkolenie Deep Diver organizowane jest nad jeziorem Kłodno w Chmielnie ale na specjalne życzenie kursantów część praktyczna może być przeprowadzona np. na wrakach Zatoki Gdańskiej lub w innym miejscu.

Podczas 2 dni szkolenia otrzymasz dużą dawkę wiedzy dotycząca planowania, zasad bezpieczeństwa oraz zjawisk panujących na dużych głębokościach. Poznasz na własnej skórze oddziaływanie azotu przy głębokich nurkowaniach oraz techniki niezbędne do przeprowadzenia głębokich nurkowań.

Instruktor przed szkoleniem pomoże ci w przygotowaniu sprzętu nurkowego oraz omówi dodatkowe elementy ekwipunku niezbędne do głębokich nurkowań.

Podczas 4 nurkowań przeprowadzonych w ciągu 2 dni poznasz nieco lepiej swój organizm i jego zachowanie na dużych głębokościach.

Wymagania wstępne:

- ukończone 15 lat

- certyfikat OWD lub P1

- min 20 nurkowań od kursu podstawowego

- jedno zdjęcie

- wypełnienie formularza medycznego

W cenie:

- obsługa instruktorska

- wypożyczenie sprzętu

- napełnianie butli

- Podręcznik Deep Diver

- certyfikat

Cena nie zawiera:

- Zakwaterowania

- Transportu

KURSY NURKOWE

KURSY FREEDIVING

KURSY INSTRUKTORSKIE

INFO

O NAS

Copyright © 2016  - nurkowanie Starogard Gdański. All rights reserved.