CENTRALNA SZKOLA NURKOWANIA I FREEDIVINGU STAROGARD GDAŃSKI

Szkolenie Nurek Ratownik

Przebywanie w wodzie jest bezpieczne, ale warto dowiedzieć się co robić jak dojdzie do wypadku nurkowego. Zapraszamy na kurs Ratowniczy, na którym poznasz postępowania w przypadku wypadków oraz sposobach prewencji.

Uwaga ! Szkolenie jakie chcemy Ci zaproponować składa się z czterech działów. Każdy kończy się uzyskaniem certyfikatu.

Stres jest nierozerwalnie związany z ratownictwem i wypadkami nurkowymi. Na kursie nauczysz się jak przewidywać i zapobiegać wypadkom oraz w jaki sposób radzić sobie w trudnych sytuacjach, jeśli już wystąpią.

W trakcie kursu nauczysz się, w jaki sposób unikać, rozpoznawać i radzić sobie z problemami zarówno na powierzchni, jak i pod wodą. Do szkoleń Stress&Rescue zachęcamy wszystkich nurków, bez względu na to, jakie posiadają doświadczenie!

Naszym zdaniem każdy powinien być przeszkolony z zakresu pierwszej pomocy, aby lepiej mógł pomagać innym i sobie w sytuacjach zagrożenia życia.

Kurs trwa 3 dni, w czasie których zdobędziesz niezbędną wiedzę i umiejętności podczas zajęć teoretycznych oraz szkolenia w wodach otwartych.

Szkolenie Stress & Rescue organizowane w Trytonie zawiera 4 szkolenia w jednym! :-)

Każde z oddzielnym certyfikatem !!!!

Zaczynamy w piątek o godzinie 18.00 od zajęć praktyczno/teoretycznych przeprowadzonych przez Ratownika Medycznego. Jako praktyk przedstawi wszystkie elementy ratownicze na powierzchni wody od reanimacji, użycia AED, po rozwiązywanie problemów ze złamaniami i skaleczeniami.

W Sobotę zaczynamy od godziny 9.00 w bazie nurkowej w Chmielnie. Podczas dwóch kolejnych dni Instruktor przećwiczy z Tobą akcję ratowniczą na lustrze wody oraz pod jej powierzchnią.

Elementem dodatkowym szkolenia będzie kurs podania tlenu Oxygen Provider. Na szkoleniu Stress&Rescue będziesz uczył się jak radzić sobie ze spanikowaną osobą na lustrze wody, techniki wyjścia z poszkodowanym z wody (na łódź, pomost, brzeg, trap, drabinę), wydobywać poszkodowanego z pod wody i inne.

Szkolenie kończy się symulacją akcji ratunkowej ze wszystkimi elementami jakie mogą się pojawić podczas Twojego rekreacyjnego nurkowania.

Po ukończeniu szkolenia otrzymasz certyfikat: Stress&Rescue, Oxygen Provider, AED oraz Pierwszej pomocy.

​

Wymagania:

- Podstawowy certyfikat nurkowy np. OWD lub P1

- Minimalny wiek 15 lat

- jedno zdjęcie

​

Cena zawiera:

- obsługę instruktorską

- podręcznik Stress&Rescue

- Certyfikat Stress&Rescue, O2, AED, Pierwsza pomoc

- Wypożyczenie sprzętu

KURSY NURKOWE

KURSY FREEDIVING

KURSY INSTRUKTORSKIE

INFO

O NAS

Copyright © 2016  - nurkowanie Starogard Gdański. All rights reserved.