Snorkeling

    SSI Snorkeling - Kurs który odbywa się w basenie w okresie zimowym i na wodach otwartych w okresie letnim. Wraz z upływem szkolenia SSI, dowiesz się fizyki i fizjologii nurkowania, nauczysz się prawidłowych technik i umiejętności do samodzielnego i bezpiecznego treningu w basenie i na wodach otwartych. Dowiesz się, jak wybierać i używać sprzęt.

Kurs SSI Snorkel Diver to pierwszy krok w odkrywaniu drzemiącej w Tobie syreny lub trytona. To najlepsza droga do nauki podstaw snorkelingu i wypracowania komfortu w wodzie. Dzięki temu możesz wybrać się na nurkowanie z maską i fajką i podziwiać hipnotyzujące podwodne krajobrazy i podwodne życie mórz i oceanów. Nie musisz być sprawnym pływakiem, by wziąć udział w kursie. Nie ma też dolnej granicy wieku. Wystarczy, że czujesz się komfortowo w wodzie, jesteś w stanie utrzymać pływalność i czujesz się gotowy na rozpoczęcie przygody życia! Na tym kursie zostaniesz wprowadzony w tajniki umiejętności i wiedzy sprzętowej potrzebnej, by bezpiecznie nurkować z maską i fajką. 


Wymagania dotyczące kursantów:

- Wiek minimalny: 0+ lat.


Czas Trwania:

- Zalecany czas trwania (godziny) szkolenia: 2-3

‍    •    1 theory sessions

‍    •    1 dynamic session

ZOSTAW SWOJE ZGŁOSZENIE

A my sami skontaktujemy się z Państwem i doradzimy w razie jakichkolwiek pytań

* wymagane do wypełnienia

Klikając przycisk, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych i zgadzasz się z polityką prywatności. Twoje dane będą wykorzystywane wyłącznie do kontaktu z Tobą. Nie przekazujemy ich osobom trzecim i nie wykorzystujemy ich do wysyłania spamu.

Telefon

Email

    Kontakt

: +48 510 615 357

info@nurkowaniessi.stg.pl

 © Wadym Osypenko Starogard Gdański

Zaprzeczyć

OK

Ta strona korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności aby uzyskać szczegółowe informacje.