Szkolenie Nurkowania Nocnego i w Ograniczonej Widoczności


Nurkując w nocy można odkryć zupełnie nowe jego oblicze i przyjrzeć się mu z całkowicie innej perspektywy. Nurkowanie nocne nie jest trudne, niemniej jednak warto poznać przed swoim pierwszym nocnym nurkowaniem techniki komunikacji światłem oraz procedur przy ograniczonej widoczności.

Korzystając z odpowiedniego sprzętu i przede wszystkim z dobrej, mocnej latarki podczas nocnego nurkowania można dokonać wielu naprawdę niesamowitych odkryć. Ryby które płochliwe odpływały widząc nurka w ciągu dnia, nocą śpią na dnie i bez większych kłopotów można się do nich zbliżyć. Dodatkowo pojawiają się kolejne które swoją aktywność udzielają jedynie nocą. Nurkowanie nocą to zupełnie nowy sposób poznawania podwodnego świata.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat nurkowania nocą zapisz się do nas na szkolenie. Na kursie nocne nurkowanie nauczymy Cię bezpiecznego poruszania się pod wodą w ciemnościach w taki sposób, aby Ty i Twój partner nie zgubił orientacji podwodnej i bezpiecznie wrócił do brzegu lub łodzi.

Kurs zaadresowany jest do osób początkujących tak, aby mogli nawet nocą spędzać czas pod wodą.


Wymagania:

- wiek min 12 lat

- certyfikat podstawowy

- Latarka


Cena zawiera:

- obsługę instruktorską

- podręcznik

- certyfikat

ZOSTAW SWOJE ZGŁOSZENIE

A my sami skontaktujemy się z Państwem i doradzimy w razie jakichkolwiek pytań

* wymagane do wypełnienia

Klikając przycisk, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych i zgadzasz się z polityką prywatności. Twoje dane będą wykorzystywane wyłącznie do kontaktu z Tobą. Nie przekazujemy ich osobom trzecim i nie wykorzystujemy ich do wysyłania spamu.

Telefon

Email

    Kontakt

: +48 510 615 357

info@nurkowaniessi.stg.pl

 © Wadym Osypenko Starogard Gdański

Zaprzeczyć

OK

Ta strona korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności aby uzyskać szczegółowe informacje.