Szkolenie Nurkowania w Suchym Skafandrze


Skafander suchy jest obecnie równie powszechnie używany jak skafander mokry. Dla nurków chcących przedłożyć sezon nurkowy jest to idealne rozwiązanie!!

Suchy skafander nie służy jedynie do nurkowania w zimnych wodach. Nurkowie cenią sobie jego zalety, gdyż są odizolowani od wody, a ich mobilność nurkowania zdecydowanie wzrasta.

Wyobraźmy sobie nurka ze skafandrem mokrym rozbierającego się ze stroju. Po nurkowaniu jest całkowicie mokry i zazwyczaj nerwowo szuka ustronnego miejsca gdzie może wymienić majtki na suche, wycierając zziębnięte ciało.

W suchym skafandrze jest zupełnie inaczej! Wystarczy ciepło ubranym wskoczyć w suchy skafander i po nurku z niego wyskoczyć bez konieczności przebierania. Poprzez zastosowywanie różnej grubości bielizny/ocieplacza można dowolnie dostosowywać grubość ocieplony do temperatury wody. np w czerwcu nurkować w samej bieliźnie a w grudniu w grubym ocieplaczu.

Jeśli chcesz nauczyć się korzystania z Suchego Skafandra zapisz się na kurs!

Na szkoleniu nauczysz się rozwiązywania problemów z gromadzącym się powietrzem w nogach, co czasem bywa kłopotliwe w szczególności u osób początkujących. Poznasz techniki dodawania powietrza i jego wypuszczania w różnych pozycjach nurkowania oraz szereg innych technik które poprawią twoje bezpieczeństwo pod wodą. 


Wymagania:

- ukończone 12 lat

- podstawowy certyfikat nurkowy OWD lub P1

- wypełnienie formularza medycznego


W cenie:

- szkolenie

- wypożyczenie skafandra dla chętnych

- Certyfikat

- Podręcznik

ZOSTAW SWOJE ZGŁOSZENIE

A my sami skontaktujemy się z Państwem i doradzimy w razie jakichkolwiek pytań

* wymagane do wypełnienia

Klikając przycisk, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych i zgadzasz się z polityką prywatności. Twoje dane będą wykorzystywane wyłącznie do kontaktu z Tobą. Nie przekazujemy ich osobom trzecim i nie wykorzystujemy ich do wysyłania spamu.

Telefon

Email

    Kontakt

: +48 510 615 357

info@nurkowaniessi.stg.pl

 © Wadym Osypenko Starogard Gdański

Zaprzeczyć

OK

Ta strona korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności aby uzyskać szczegółowe informacje.