Szkolenie z Doskonalenia Pływalności


Dobry nurek to ten, który bez problemu może zatrzymać się pod wodą i pozostać nieruchomo na dłuższą chwilę w dowolnym momencie i głębokości.

Zdajemy sobie sprawę, że pływalność i techniki poruszania się pod wodą wymagają szlifu u większości z nas. Pływalność jest fundamentem nurkowania.

Na szkoleniu poświęconym doskonaleniu pływalności nauczysz się właściwego wyważenia oraz kilku sposobów poruszania się pod wodą.

W zależności czy jesteś nurkiem początkującym czy technicznym (zaawansowanym) w odpowiednich grupach nauczymy Cię w ciągu dwóch dni ważnych dla nurka umiejętności.

W zależności od sprzętu jaki posiadasz i  nabytych już przez Ciebie umiejętności pomożemy Ci lepiej rozłożyć balast (zestaw, pojedyncza butla) oraz dobrać jego odpowiednia ilość.

Dużo czasu poświęcimy ćwiczeniom właściwej pozycji nurka pod wodą zwanej TRYMEM".

Podczas zajęć nauczymy Cię kilku technik poruszania się pod wodą. Jedną z nich jest ruch żabki i modyfikowanego kraula. Nauczymy Cię poruszania się metodą "Helikopter" oraz techniką pływania do tyłu.


Wymagania:

- Minimalny wiek 12 lat

- Uprawnienia OWD

- Jedno zdjęcia


W cenie:

- Zajęcia nurkowe

- Zajęcia teoretyczne


Cena nie zawiera:

- Dojazdów

- zakwaterowania i wyżywienia

ZOSTAW SWOJE ZGŁOSZENIE

A my sami skontaktujemy się z Państwem i doradzimy w razie jakichkolwiek pytań

* wymagane do wypełnienia

Klikając przycisk, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych i zgadzasz się z polityką prywatności. Twoje dane będą wykorzystywane wyłącznie do kontaktu z Tobą. Nie przekazujemy ich osobom trzecim i nie wykorzystujemy ich do wysyłania spamu.

Telefon

Email

    Kontakt

: +48 510 615 357

info@nurkowaniessi.stg.pl

 © Wadym Osypenko Starogard Gdański

Zaprzeczyć

OK

Ta strona korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności aby uzyskać szczegółowe informacje.